Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki magassarkúhoz váltócipőt...

Ciki magassarkúhoz váltócipőt vinni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Már sétáltam haza 35 fokban a tűzforró aszfalton és a szúrós gazban feltört lábakkal mezítláb. Így pont nem érdekelne, hogy ciki-e valaki szerint a váltócipő vagy sem.
2017. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki, de ha valakinek az, ad tehet egy szívességet, sokkal fontosabb szempontjaim vannak...
2017. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2017. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Blondie.W ***** válasza:
97%
Nem gáz abszolút. :)
2017. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Helyzettől függ, de szerintem ciki. Aki nem bírja, ne hordja. Alkalmi cipőből is vannal szep laposak. A telitalpú egy fokkal kényelmesebb.
2017. máj. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%
Nem ciki szerintem se. Én egyszer jártam úgy, hogy magassarkúban mentem érettségit írni, amikor már dögmeleg is volt és ugye kicsit izgultam is, és melegben gyakran feszül a tenyerem, kicsit meg is dagad. Ugyanez volt a lábammal is és nem jött vissza a cipő a labamra, úgyhogy mezítláb mentem haza. :DDD
2017. máj. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, van amikor az alkalom megkívánja attól is aki ritkán hordja, de hát ugye odáig el is kell jutni valahogy.
2017. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sőt jó ötlet!! kíméled a szép cipőt is meg a lábadat is.
2017. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen az!

Csupan kenyelmes darabot kell venni es nem sajnalni ra a penzt.

Rohejes ha reggel meg abban latnak este vagy kesobb meg mar papucsba.

Ez nem menyasszonytanc hogy at oltozzunk...

2017. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem minden cipő kitöri a lábam, ami új, akár magas a sarka, akár nem. A magas csak eggyel nehezített fokozat, egyébként akkorát veszek eleve, amiben tudok járni is. De mivel ritkábban hordom az alkalmi, magasabb cipőimet, ezért azok nehezebben járatódnak be, sőt, ha egy ideig nem veszem fel őket, újra kitörik a lábamat. Ha neked ez röhejes, kedves előttem szóló, akkor szerintem egész nyugodtan ásd el magad.
2017. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!