Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előrehozott angol érettségim...

Előrehozott angol érettségim lesz, így mehetek majd írásbelire?

Figyelt kérdés
Fekete ünneplő nadrág, fekete műbőr ünneplős cipő, meg fekete rövidujjú ingben? Fehér ingem van, de azt meg nem akarom már felvenni, mert eléggé viseltes. Tavaly évzárón meg évnyitón is feketében voltam.

2017. máj. 9. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs mas. De azert nem egy temetes, nalunk pl a matrozbluz kotelezo. Mosom mindennap. Rohadtul unom es kenyelmetlen is meg meg is fagyok benne, de ez van ezt kell szeretni.
2017. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, sima hétköznapi ruhában voltam, ahogy majdnem mindenki. :D
2017. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írásbelin nem nagyon számít.
2017. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy fiú vagy-e vagy lány. De nekünk kötelező volt a matrózblúz (lányoknak). Ha fiú vagy és nem akarod a fehér inget felvenni akkor jó a fekete de utcai ruhába semmiképp se menj...mégiscsak egy vizsgán leszel.

Minket haza is küldtek volna ha úgy állítottunk volna oda az érettségire.

2017. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Minket haza is küldtek volna"


Azért erre ne vegyél mérget, ma meg már egyáltalán szóba se jön (diákjogok meg ilyenek), de szerintem is gáz, ha annyira sem tiszteli meg a vizsgázó a helyzetet, hogy ünneplőben menjen.

2017. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó te jártál anno abba a gimibe amibe én? Vagy esetleg helyettem jártál oda? Ne magyarázz már, had tudjam már jobban mint te....kössz
2017. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudsz olyan esetről, hogy valaki tényleg amiatt nem érettségizhetett le, hogy nem ünneplőben ment és ezért hazaküldték?
2017. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

kérdező végül mi lett? :)

Igen én tudok, nálunk megtörtént.. pontosabban átöltözni haza kellett mennie egy lánynak tavaly. Épp vissza ért, pedig szakmai érettségi volt.. (Közgáz) nem is az első héten volt, mások is voltak a suliba, rohadt meleg volt..de mennie kellett, ing, nyakkendő, szoknya - nem rövid nadrág - blézer.

2017. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fekete ingben mentem be, észre sem vették hogy miben voltam. Egyébként jól sikerült :D
2017. máj. 11. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Istenem, még a vizsgázó a tiszteletlen... Örüljenek, hogy érdekel valakit egyáltalán a hülye vizsgájuk. Középfokot egy óvodás is le tudná tenni, mégis akik átmennek, jó ha makognak valamit angolul. Talán, ha nagyobb hangsúlyt fektetnének a tanításra, nem az ilyem értelmetlen szabályok betartatására... De csak talán.
2017. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!