Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 85/D melltarto kosar méretre...

A 85/D melltarto kosar méretre megfelel egy 75/E-nek?

Figyelt kérdés
85/D kosár jo rám, de korméretre 75os kell, viszont e kosár nem volt.
2017. ápr. 21. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 75F. Kevés helyen lehet ilyen nagy kosarast kapni.
2017. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert én ugy veszek melltartot h 80/85d kosarat mikor mekkora van amelyik tetszik , és akkor beszukittek belole 10 centit :D de akkor 75/F kosár is jo lenne rám? Ilyen létezik? De durva :D 85/D bol beszukitve kilog kicsit a mellem de pont jo nem nyomja nagyon ki .
2017. ápr. 21. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. NE is vegyél így melltartót! Mérd le a hátad és a mellbőséged és úgy számold ki, vagy ha nem megy, akkor próbával. Ha 75-ös a hátad, akkor NE vegyél más méretet, mert hiába szűkíted, a pántok rossz helyen lesznek, a kosárnak a merevítője se lesz megfelelő (ha van benne), stb. Semmi meglepő nincs a méretedben, csak mindenki rosszat hord. Én pl. 70/F-et, mert 65-ösből csak DD-ig árulnak, 60-as pedig nincs is (Marks&Spencer). A Bravissimát tudom ajánlani, habár még nem rendeltem tőlük (mert 65/GG-ig vannak csak), de viszonylag nagy a kínálat és még segíteni is tudnak szerintem próbánál. Az árát ne sajnáld.
2017. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75F, és ha abból kilóg, akkor 75G. M&S-ben van ilyen méret, esetleg nagyobb Triumph. Turiban is szokott lenni, de az elég lutri. De ha ott sikerül találni, az általában nem uncsi fekete-fehér-nude és párszáz forint csak.
2017. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bőven lehet ilyen méretet kapni a Marks & Spencerben.... meg Triumphban, Felinában, Bravissima, stb...... nézz utána!
2017. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most ez a 85D teljesen jo lett rám,pántok is jo helyen vannak, tényleg nem nagy a merevitonel sem. Legkozelebb m&s-ben fogom megnézni koszonom a sok sok választ mindenkinekjár a zold kéz :)
2017. ápr. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!