Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fc Barcelonás tárgyakat...

Fc Barcelonás tárgyakat (kulcstartótól az óráig lehet bármi) hol lehet kapni? Budapesten belül.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. a Hervis sportbolt tele van velük. Táska, sál, labda, bögre, amit csak akarsz.:)
2010. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hervis az én városomban is van. és itt nem sok minden van, egy póló 7.490-ért. :)
2010. máj. 13. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. ennyi?:D

Nem tudom, én a 14. kerületi Árkádban láttam egy csomó cuccot. Meg a Pólus centerben. Nem tudom, hogy hanyadik kerület, de van hozzá nagyon közel egy ázsiacenter, és a 46-os busz elvisz egész közel.:D

2010. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Westend aluljáró szinten van egy kis "bódé". Nem csak Barca van más is.
2010. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a Hervist akartam monsani, én a Camponaiban vettem a barátomnak Juventusos Nike baseball sapit 4790 Ft- ért kb. 1 hónapja. Nike Juve mez 14990 Ft- ért van meg sok kis apróság pl. csukószorítók, meg az textil nyakbaakasztós kulcstartók stb.


Nemrég voltunk állatkertben egy pasin Bayeres melegítő volt, nagyon jól nézett ki (a pasi és a ruha is) ha ilyet látnék Juventusosban, lehet megvenném a drágámnak, ha nem csillagászati pénz :)

2010. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. A Westend auljáró szinten kb milyenek az árak? Meg milyen minőségű áruk vannak ott? Bocsi, de szegedi vagyok, és holnap megyek komolyabban először Pestre (nem osztálykirándulás, hanem haverokkal)
2010. máj. 14. 11:17
 7/7 anonim válasza:
tök mindegy mert mindenhol nagyon drágák a Barcás cuccok..
2011. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!