Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri az aliecpressről rendelni?

Megéri az aliecpressről rendelni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri.
2017. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben,egy csomó mobiltokomat meg ruhámat onnan rendeltem.
2017. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Mindig nézd meg a az eladó értékeléseit. Én már rendeltem tablet tokot - nem ért ide, esküvőmre dekorációt, szintén nem ért ide, a sport nadrágok jól néznek ki képen, de pl asszimetrikus mintájú volt és így nevetségesen nézett ki. Szerencsére ezek pár ezer forintos tételek voltak, de akkor is bosszantó.
2017. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sicman99 válasza:

Teljes mértékben megéri . Az eladók általában nagyon kedvesek , ez azért van mert egy részben félnek ( igen ,tényleg félnek ) attól hogy rossz értékelést kapjanak (->egy-két csillag és lehordó szöveg) s ha mégis hibáznának valamit ( ami ritka) vagy útközben eltűnik a csomag és te rossz értékelést adsz , akkor mindent megtesznek azért hogy 5 csillagos visszajelzést adj nekik és letöröld a rossz visszajelzésedet. A visszajelzés nagyon fontos dolog . Én azt ajánlom, hogy olyan eladótól vásárolj akiknek van fényképes és írt visszahelzésük is és gyémántjaik vagy koronájik legyenek ( a gyémánt és korona egy Aliexpresses rang amit csak a legjobbak kapnak meg ) .

Az aliexpressen számos nagy márkát is találhatsz pl : Nike , Adidas, Armani,Ralph Lauren,Gucci, The North Face, Supreme , stb..

Persze , mind replikák, de mind A++ minőségüek, ami azt jelenti hogy teljesen észrevehetetlen különbség van egy A osztályu replika és egy eredeti között. Például én most vettem egy Nike Huarache cipőt és még a nike boltos számlát is elküldték.

2017. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sicman99 válasza:

A 4#-es vagyok .

Ha nagy márkájú termékeket akarsz venni , akkor szükséges lesz belépned pár facebookos aliexpress csoportba , mert nagyon nagyon nehéz ezeket megtalálni.

Itt van egy pár facebook csoportb amiben én benne vagyok és nagyon jók :

ALIEXPRESS AND EBAY LOVERS

aliexpress the best branded products

Aliexpress add

Aliexpress Luxury Brands

Aliexpresses & Dhgate Luxury Brands ( a Dhgate ugyanolyan mint az aliexpress csak kevésbé ismert)

2017. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!