Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek egy...

Milyen ruhát vegyek egy rokonom esküvőjére ilyen alkattal? (Nagy mellek, minden más vékony. )

Figyelt kérdés

Júniusban lesz az esküvő, de azon gondolkozok, hogy lehet rendelnék, és azt már most meg kéne tenni.

75/E-s melltartót hordok, a mellem a legszélesebb részén 90 cm, a derekam 63 cm, a fenekem a legszélesebb részén 85 centi (amúgy kerek fenekem van, a csípőm viszont keskeny). Nem vagyok deszka alkat, de a karjaim olyanok, mint a póklábak. A lábaim elég vékonyak.

172 cm magas vagyok.


Olyat szeretnék, ami kisebbnek mutatja a mellett, és nem hangsúlyozza ki, hogy milyen vékony lábaim és karjaim vannak. Lehet hosszú-rövid, teljesen mindegy, a szín se fontos (csak ne fekete/fehér/piros, hiszen olyat nem illik esküvőre felvenni), annyi, hogy ne legyen pánt nélküli.



18/L


2017. ápr. 5. 14:37
 1/5 anonim válasza:
Az a helyzet igy nem nagyon lehet megallapitani hogy mi allna jol a leirtakbol allapitva eskuvore nem csak szoknyat illik felvenni ha nem selyemtrapez nadragot esetleg egy csinos folsovel es plattform cipovel vagy ilyesmi
2017. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lenyeg h ne bluggyanjon ki a nagy melled. Ne hangsulyozd ki, sok arát idegesít , én valami virágosat vennék fel.
2017. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos jó melltartó méretet írtál?

Mert ha 90 a melled szélessége, és E-s kosarat hordasz, azzal nem társulhat a 75-ös hátméret. Az E méret 19-20 cm különbséget jelöl. Akkor inkább 70-E. Vagy mekkora a hátad (mell alatti) szélessége

2017. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Biztos jó melltartó méretet írtál? "

Szerintem nem... Nekem 88 cm körbe (mikor kifújom a levegőt) és 75/C kosarat hordok...


De a kérdésre válaszolva, valami nem feszülős, nem mellkidobós, nem túl rövid koktélruhát választanék.

[link]

2017. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

70/E-set kéne hordanom, de olyat nem találok sehol (legalábbis olyan helyeken, ahol még meg tudom magamnak engedni, hogy megvegyem, mert 20 000 ft-om nincsen egy melltartóra). 75-öset is örülök, ha találok, mert általában 80-85-től szokott kezdődni az E kosaras mindenhol.

Köszönöm a válaszokat :)

2017. ápr. 8. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!