Lábszag ellen milyen zoknit?





Látott orvos, kedves 10-es, de nem volt ötlete. Én pl. ma is izzadtam, szerintem póló-rövidgatya-papucsban kéne töltenem az időmet márciustól szeptemberig.
Még az jutott eszembe, hogy árulnak ún. ezüstszálas zoknit, azt akarom még kipróbálni, bár az drága és te emberi árat kérdezel.





Lehet kezdo volt a doki..?
Amiket leirtal az pedig idegi eredetu amit kezelni kene mert hosszutavon nem egeszseges.





Miert lett lepontozva mindenki? Szerintem tok normalis segitokesz valaszok voltak (a legtobbje). Ugy utalom az ilyet :@
Nem mint ha szamitana, csak olyan rossz hogy az ember tenyleg probal segiteni, erre vmi b.romarcu folyon lehuz mindenkit.





Lehet azert mert megitelesed szerint ( a legtobbje) adott jo valaszt?
Mibol gondolod,hogy pont ezek a jo valaszok?
Mert ezekbol van tobb? Attol meg nem biztos hogy jok is!
Sokszor egy hulye 100-at csinal alapon mukodik sokminden.
Egyebkent erdekes,hogy ezt nezegeted,hogy ehhez a kerdeshez erkezett valaszolok kozul a tulnyomo resze hova lett pontozva!
Nezd meg az Enyemet! Szerinted erdekel?
Es nem minden esetben mondok rossz valaszt csak tobben nem ertenek Velem egyet.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!