Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen olcsó ez a Valenti...

Miért ilyen olcsó ez a Valentino táska?

Figyelt kérdés

[link]


Peek-ben nyilvan nincs hamisitvany, de a Valentino oldalakon a taskak felmillio Ft korul mozognak, vagy meg tobb. Az altalam linkelt taska csak 40 ezer, ez hogy lehet? Lehet azert mert mubor? A leirasbol kiderul, hogy mubor, csak arra tudok gondolni, hogy amiatt 40 ezer Ft.



2017. márc. 14. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig nyilván hamisított.
2017. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintemn is azért mert műbőr.

Máshol 8 ezer egy műbőr, ebből meg 40. Szerintem.

2017. márc. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igazi,műbőr.
2017. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Akkor nem hamisitvany csak mubor? Tehat a Valentino gyart nem bor taskakat is? Ez nekem fura.

2017. márc. 15. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom hogy gyártanak e műbőrt de tudtommal nem. De ez akkor is gyanúsan olcsó. Persze a valentino ahol€1500nàl kezdődik egy pici táska majd 40,000ftért fog táskát árulni. Ne dőlj be ennek.
2017. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Meggyoztetek, most mar biztosan nem veszem meg. 40 ezer Ft-ot nem er egy hamisitvany, mubor taska..
2017. márc. 15. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Na szóval... Ez nem az a bizonyos Valentino! Nem azért ennnyi mert műbőr. Hanem mert nem ugyanaz a márka! Ilyen egyszerű.

Itt megnézheted a valódi Valentino táskákat és áraikat:

[link]

Azt hiszem magáért beszél a dolog! ;)

2017. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Előző vagyok. Mostmár érdekelt a dolog, végignéztem az oldalt.

Nem értem, hogyan adhatnak el ilyen táskákat Valentino néven. Minden szempontból furcsának találom. Szerintem valamilyen kiskapuval nevezték el ugyanúgy ezeket az olcsó táskákat. Azért kiváncsi lennék egy profi válaszra!

2017. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokat vásárolok a peek-ben, nem hiszem hogy hamis cuccokat árulnanak egy olyan áruházban, ahol sok drágább márka is képviselteti magát. Nem érné meg nekik, mert ha kiderülne hogy hamis termékük is van, akkor a komolyabb márkák kivonulnának az áruházból.

Én láttam is ezt a táskát közelről is az aréna plázában, tenyleg műbőr, szerintem azért ennyi. Volt más hasonló vslentino táska is, pl keresztpátos crossbody is 21 ezerért, nagyon mutatós volt, de az is csak műbőr. Szerintem az lehet, hogy ennek a márkának is van olcsóbb kategóriája, mint pl az Armaninak az exchange. De nem vagyok en sem szakértő, úgyhogy ez csak feltételezés. Még annyi, hogy a Guess táskák is mind hasonló árban vannak mint ez a táska, es az is mind műbőr.

2017. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mario Valentino a márka nem Valentino. Ennyi, nincs szó hamisítványról.
2018. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!