Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek ezek a ruhák/cipők?...

Tetszenek ezek a ruhák/cipők? Hol tudnék hasonló ruhákat/cipőket venni? 13/L

Figyelt kérdés

[link]


Itt a rózsaszín/arany ruha és szandál érdekel: [link]


[link]


[link]


Ha tudtok szép nőcis ruhákat/cipőket, akkor linkeljetek:) Minden érdekel. Imádom a nőies cuccokat. Sulira is magassarkút húzok. Öltözékem mindig nőies és elegáns. Stílusomért piszkálnak sokan:( Előre is köszi a válaszokat!


2010. máj. 7. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek csinosak, idén ez lesz a divat! :)


[link]

[link]

[link]

[link]



Csinos koktélrucik a nyári melegbe!

[link]

[link]


Remélem segítettem! :)

17L

2010. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
13 évesen? B.meg...
2010. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert ezt 13 évesen k.rvásnak és nem "nőiesnek" hívjuk. Olyat, mint az első kép egyébként is csak roma hölgyemények vesznek fel kb., az aranyszínű ruha detto gusztustalan, a farmer+ póló meg nem számít nőiesnek, akkor sem ha magassarkút húzol hozzá. Szerinted ami mini, szűk és csilivili az már nőies? gondolkozz már, basszus, valszeg azért piszkálnak, mert úgy nézel ki mint egy sarki liba. 21/N
2010. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a rózsaszín ruha engem is nagyon érdekelne!!!!:)

17/L

2010. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem öltözöm krvának! Magassarkú, farmer, felső, vastag öv... A tanárim szerint is nőiesen öltözöm. Télen szövetkabát, csizma:) Gyakran megyek bálozni, így van sok szép alkalmim. Cipőm is sok van, mert anyukámnak is akkora lába van, mint nekem:) Anyukám nem engedné, hogy krvának öltözzem, mindig együtt megyünk vásárolni, úgy öltözöm, ahogy ő. Nem pont olyan ruhákat szeretek, amit linkeltem, ilyeneket találtam hirtelen neten. Úgy öltözöm, ahogy leírtam:) Örülnék, ha írnátok pár helyet, ahol vehetnénk anyuval szép cuccokat. Köszi mindenkinek!
2010. máj. 7. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen hol lehet nőiességről beszélni?? Jézusom, az első ruhába bele sem merek gondolni, tényleg iszonyat qrvásan áll még egy 20év körüli lányon is, nemhogy egy 13éves kiscsajon...
2010. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a famer+póló+öv+magassarkú se nem nőies, se nem elegáns, hanem csini vagy trendi maximum :D az a baj, hogy nem igazán tudod a szavak jelentését. Elegánsnak a kis kosztümöket szokták nevezni, meg az azokhoz hasonló ruhákat. Nőiesnek szintén, plusz a szoknyákat (nem, nem a minit), és a normálisabban kinéző egyberuhákat (nem az ilyen aranyszínű meg párducos meg mittudomén milyet). Szerintem ami nőies az nem kihívó, kirívó, hanem visszafogott, harmonikus színösszeállítású, a szabása is normális, nem mell és segmmutogatós, és semmiképp sem hétköznapi farmeres, cicanacis, flitteres diszkóbajárós rucik.
2010. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeknek a cuccoknak a többsége még nem neked való.
2010. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bemész Alleeba vagy Arénába aztán Pull and Bear, Bershka, Zara, Retro, Replay, Terranova, H&M, C&A, Mayo Chix
2010. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hány centis magassarkút hordasz?

ugyanolyan a stílusod mint anyukádnak?XD

vagy te öltözöl öregesen vagy anyukád gyerekesen

2010. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!