Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt az anyagot hogy hívják?

Dev5 kérdése:

Ezt az anyagot hogy hívják?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



Itt vannak a képek.

Egy adidas Tubular Radicalról van szó, amit tervezek venni, csak barátnőm szerint nagyon nehéz lesz tisztítani, mert szar az anyaga. Esetleg akinek ilyen cipője van vélemények, vagy már az is elég, ha az anyag nevét megtudná mondani.?



2017. febr. 2. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ugyan arra a részére gondolunk :D

Az elején és a fűzőknél velúrnak látszik.És igen macerás kicsit.Nagyon kell rá vigyázni.Esős időben teljesen tabunak mondanám.És nem túlzok,ha azt mondom minden nap le kéne kefélni róla a port,koszt.

Mondjuk a fehér cipők mindig is jobban koszolódtak.Talán feketében kevésbé lenne vészes.

Ha ez valóban velúr,akkor tudok mondani tapasztalatot.Szerencsére itt nem az egész cipőt fedi be,de amúgy átázós anyag,a por ,mint említettem nagyon hamar és könnyen meglátszik rajta.Csak lemosni nem lehet.Vannak sprék amik taszítják a vizet és a koszt is.Ezek javarészt beválnak,de csak egy bizonyos szintig.Az a baj,hogy nekem is mindig ez az anyag jön be,ezért nem fogom azt mondani,hogy semmiképp se vedd meg,csak vigyázz rá :)

2017. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, és igen arra gondoltam. Most látom, hogy nem fejtettem ki, hogy mire gondoltam pontosan, de te megoldottad a rejtvényt. :D

Az a baj velem, hogy nagyon sokáig vigyázok a cipőimre, de viszont elmegyek bulizni valahová, és maga a katasztrófa, amit művelek velük.. Attól félek, hogy ebben egyszer elmegyek, és többet nem lesz az igazi.

Fehér Conversem fél év alatt vagy 15-ször lett kimosva, pedig nem is lehetne mosógépbe rakni állítólag.

2017. febr. 3. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó,hát buliba akkor menj másba szerintem.Én oda olyan cipőt választok,ami lemosható,ugyan is a tömegben mindig rálépnek vagy leöntik,esetleg belelépek valamibe.Bár tudom,igen nehéz nem az új kedvencbe menni mindenhova :)

A fehér sajnos ilyen kényes szín,de mivel szép ezért engem sem szokott érdekelni :)

2017. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van, a felső része szövet és bőr. Az orránál, a hátuljánál meg az a 3 csíkszerű valami, amibe belefűzöd a fűzőt, az bőr. A többi része szövet, ez a színkülönbségből is látszik. Legalábbis pirosnál így van. A szövetet viszont nem lehet sima vízzel tisztítani szerintem, csak valami cipőtisztítóval.
2017. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!