Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfi "üzleti" táskákról...

A férfi "üzleti" táskákról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a farmeremben hordani dolgokat kényelmetlen.


A telefonom 5,5 hüvelykes, nem fér bele a zsebembe, csak keresztbe, de úgy meg kényelmetlen.

A pénztárcámat a farzsebemben szoktam hordani, de nagyon kényelmetlen.


Arra gondoltam, veszek egy üzleti táskát, amibe minden belefér rendesen.


Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]



Ilyenkor fekete,combig érő fekete szövetkabátot hordok.Szerintem passzolna is hozzá.Nem?



2017. jan. 1. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó ötlet és menne is a kabátodhoz, stílusodhoz.

Nekem a belinkeltek annyira nem tetszenek. Vannak jobbak is. Ezek nekem kissé női táska jellegűek és nem üzleti táskásak.

Sima táskaüzletben láttam sokkal jobbakat.

2017. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1#


Melyik üzletben?


Én is látok jókat, de általában 80 ezer 100 ezer körül vannak.Annyit meg nem szeretnék egy táskára áldozni.

2017. jan. 1. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A kabátoknak is szokott lenni zsebe...
2017. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól.függ hány éves vagy és mivel foglalkozol. Őszintén szerintem picit röhejes amikor a tizenévesek erőltetik ezt az "üzletember" outfitet, és biztosítási ügynöknek öltöznek.
2017. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üzletet nem tudok mondani, mert gondolom, nem ugyanabban a városban élünk. Nem bevásárlóközpontos mindenhol megtalálható boltokra gondolok. Nálunk a belvárosban van több táskaüzlet is, ahol mindenféle van, női, férfi, divat, üzleti, bőr, műbőr, stb.

Ha tizenéves, huszonpár éves vagy, akkor semmiképp se ruháznék be egy nagyon drága bőrtáskába. Van már egy csomó műbőr is, ami nagyon jól néz ki.

2017. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkabb vegyel egy ovre erositheto telotartot, amibe a bankkartyadat/szemelyit is tarthatod, ilyensmit: [link]


A taskadat elobb-utobb elhagyod, meg amugy is stupid ket apro cuccert magaddal hordani egy ilyent. Vagy te is megpakolod, mint a nok, ruzzsal, tamponnal, stb.? :D

2017. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!