Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szivacsos melltartó bün?

A szivacsos melltartó bün?

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az... Szinte mindenki szivacsos melltartót hord, inkább arra néznek furán a pasik akik nem, és látszik a mell természetes (nem tökéletes...) alakja. Ha push upra gondolsz az sem bűn csak egy kis csalás :D De nagyon sokan csak azt hordanak és a fiúk ha nem olyan durván feltűnően push upos (mert az azért néha nagyon nem vonzó) nem is veszik észre... Ha meg lekerül rólad szerintem nem azt nézik hogy azta ez egy mérettel kisebbnek tűnik :D

A lényeg hogy nem bűn, és ha kicsi a melled push uposat is hordj nuygodtan, sokaknak az ad egy kis önbizalmat

2016. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Kicsi mellem van ès zavar, szivacsos melltartót kezdem el hordani már igazából egy jó ideje, de bűntudatom van miatta. Mert ha felveszek egy teljesen szivacs nèlkülit, látom, hogy mennyire lapos vagyok. Ès ezzel magamat is becsapom. Ès az a baj, ha vissza vennèm azt az nagyon feltünő lenne, mindenki számára, hogy akkor most hova lett. De valahol úgy èrzem, hogy csak ámítom magam ès ha az a szivacs nem lenne, nem nèznèk ki úgy ahogy.

Nem az a csúnya vastag kemèny szivacs van benne, mert azt nem szeretem. Hiszen mosásnál gyűrődik, tènyleg nagyon kemèny ès ha valaki megölel nem is èrti, mièrt ilyen.

Úgyhogy nekem csak olyanok vannak amit ha a hatuljara raa nèzel nem latod, h van benne szivacs, csak ha megfogod akkor igen egy vastagabb ès nagyon puha anyagból.

Szerinted vagy szerintetek maradjak ennèl, ha már egy jó ideje kb 1 ève ezt hordom vagy a bűntudatom miatt váltsak vissza a szivacs nèlkülire amin mèg nem látszik át a bimbóm, deköveti a mellem vonalát ès ne foglalkozzak a vèlemènyekkel, hogy 2 hete sokkal nagyobb volt?

2016. dec. 31. 11:47
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Dehogy. Hidd el, ha pasiknak csinálnának push up alsót, ők is hordanák :D
2016. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haha:D lehetsèges :))) csak aztán jönnek a csipsz hasonlattal ès hogy ők biztos, hogy nem hordanák:D
2016. dec. 31. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ennél :) Csak rosszabbul éreznéd magad ha ezentúl nem horanád. Ennyi csalás és önbizalomtuning még simán belefér, emiatt ne érezz bűntudatot
2016. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mekkora melltartot hordasz?
2016. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szivacsosból 75/B-t hordok, az pont jó rám, de hát ott a szivacs..

Koszonom szepen a válaszokat. :)

2016. dec. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!