Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek bugyit?

Hol vegyek bugyit?

Figyelt kérdés

Szeretnék új bugyikat venni, mert mar a kedvenc darabjaimat kicsit megviselték az évek. A legtöbbet a TESCO-ban vettem, de manapság már sosem látok ott ilyen csípőig érőt, általában csak hosszított derekuakat.

Fontos, hogy pamut legyen, sima, egyszerű: fehér, babarozsazsin, vagy fekete.

Tisztaságit mindennap hordok, az is fontos hogy beleférjen. :)

Már sok helyen kerestem plázába is, de legtöbb helyen vagy olyan, amibe nem fér betét, vagy agyoncsipkezett, nem pamut fajta.


2016. dec. 19. 16:16
 1/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Nekem van egy-két bejáratott kicsi fehérneműboltom, ahol évszázadokig tartják ugyanazt a típust/stílust: általában hazai vagy európai készítők termékeit (Szildy, Rita stb. márkanevek alatt). Ha bevált egy típus, később már webshopból is rendelheted, mert tudod, hogy mit kapsz. Én messzire kerülök minden üzletláncot, mert javarészt kínai cuccaik vannak, plusz velük szemben egy kis boltban az eladó teljesen képben van arról, hogy mit árul, érdeke jó minőségű cuccokat kínálni, mindent egyesével megnézhetsz, s egy itthoni gyártótól öt év múlva is megkapod ugyanazt.
2016. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

H&m es franciabugyi?

Egyébként van olyan betét is ami behajtható.

2016. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Röhögni fogsz, de bolhapiac. Nálunk (győr) a piacon van egy kínai nénike és főleg bugyikat árul (persze újak, gondolom nagytételben rendeli), van puccos csipkés de a kedvencem franciabugyi, pár alapszínben van, a mintája annyi hogy a felül van evy szürke szegély az oldalán meg 4 rajzolt cica, van sima és tanga szabású, szuler kényelmes, puha, alul széles, több mint egy éve megvan és semmi baja és db-ot 1000ft-ért ad, a bugyijaim szószerint fele ilyen, szerintem a legtöbb nagyobb piacon találsz hasonlót
2016. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*3db-ot

*van sima, tanga és francia

2016. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tezenis, annyira nem draga es megéri. H&M, francia de ne feketét vegyél mert ilyen darabkát lesz a borod tőle vagy nem tudom hogy fogalmazzam. Meg a C&A-s bugyii is jok.
2016. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 új bugyinál ha fekete ez sokszor megesik, 1-2 hordás után viszont elmúlik.
2016. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta beszereztem pár jpresses darabot, kipróbálom aztán meglátjuk... :)

Megnézem a többi boltot is, köszi! :)

2016. dec. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!