Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne az ideális öltözék?

Mi lenne az ideális öltözék?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnénk kimenni a barátommal a közeli majálisra.

Valami olyan ruhát kéne felvennem, ami odaillő de nincsen melegem benne.

Lányok ti mit vennétek fel?


2010. ápr. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én a farmer térdnadrágomat egy színes trikóval meg lapos cipővel oszt csókolom
2010. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
én a helyedben 1 harisnyát és 1 halászgatyát vennék fel. mellé 1 rövidujjú pólót 1 farmer dzsekivel. csak szerintem :)
2010. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem harisnyát meg dzsekit ne vegyél fel, mert megdöglesz a melegben. inkább az első válaszoló mellé állnék - térdnadrág (esetleg rövid szoknya), valami színes trikó vagy pántos top meg lapos cipő.
2010. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ! Ha estig maradtok, akkor nem árt az a dzseki, max. nem lesz rajtad napközben. Egyébként a póló jó ötlet és valami lapos sarkú cipő ami kényelmes. Bár az sem mindegy, hogy milyen "terepre" mentek. Ha valami füves, göröngyös talajon fogtok mászkálni, hát magassarkúban csak botladozni fogsz.


Egyébként én hosszú fehér szövetgatyában megyek és egy szürke topban majd délután és viszem a dzsekim, mert mi sokáig leszünk.

2010. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én farmerbe megyek, sportcipőbe és egy poloba, pulcsit meg viszem magammal.
2010. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én farmer háromnegyedesbe menék egy vagány poloval
2010. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!