Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szilikon melltartó szerűség...

A szilikon melltartó szerűség fennmarad, ha nincs elől összekapcsolva?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon mélyen dekoltált ruhám, amihez vettem egy ilyen szilikon melltartó szerűséget, ami ugye két szilikon lap és elől össze lehet kapcsolni. A baj csak az, hogy ez annyira mélyen kivágott, hogy kilóg elől a csatt, ami ugyan átlátszó, de így is feltűnő. A kérdésem az lenne, hogy akinek van ilyen, aszerint fennmarad e a mellrész, ha nincs összecsatolva? Sajnos muszáj a ruhához felvennem valamit, mert anélkül nagy lenne a mellemnél a ruha a merevítése miatt.
2016. nov. 6. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csatos helyett olyat vegyél ami ragasztós és nem kell összekapcsolni.
2016. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az lett volna a jó, de sajnos már megvettem a másikat és már nincs se lehetőségem se pénzem elmenni venni egy másikat az alkalom előtt. :(
2016. nov. 7. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!