Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Párduc mintás ruha színházba?

Párduc mintás ruha színházba?

Figyelt kérdés

Van egy szürke párduc-leopárd mintás ruhám, amit fekete harisnyával és cipővel kombinálva szívesen felvennék színházba.

Szerintetek így nem gáz beállítani oda?

Azért van ilyen gondolatom, mert egyesek prostisnak vagy cigányosnak tartják ezt a mintát.

Nyilván rózsaszín rikító cuccokkal nem venném fel.

Tehát elviselhető? Ti mit gondoltok erről a mintáról?



2016. okt. 19. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Színházba nem való,ne haragudj
2016. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
A párduc minta szerintem közönséges, én csinosat még nem láttam. Egyetértek az 1-es válaszolóval... Szerintem vmi egyszerű , csinos ruhát vegyél fel.
2016. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se illik egyáltalán! Biztos találsz egy szép elegáns, ízléses ruhát, amelyet felvehetnél színházba. Azt a ruhát tartsd meg egy buliba.
2016. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Színházba tényleg nem jó. Bár vannak prolik, akik farmerbe mennek, de ők a kis kivétel.

A többség elegánsan megy.

Kosztüm, koktelruha, csinos alsó egy szép Bluzzal vagy felsővel.

Azt a partyruhat nem vedd fel színházba. Ne a kevés kivetelhez tartozz, aki nem tudja mi az illem.

2016. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami alternatívabb színházba még elmenne, de elegánsabba szerintem semmiképp. Egy leopárdminta szerintem nem elegáns, inkább bulizós, színházba visszafogottabb ruha illik.
2016. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem! Nem parti-koktélruha, hanem egy hosszú ujjú kötött, párduc mintàval.
2016. okt. 20. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem odaillő
2016. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ezt most felejtsd el! Színházba még farmerbe sem illik menni. Nem hogy párduc mintában... Bocs de egy szóval: NE!!
2016. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!