Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem Ebayrol egy kabatot,...

Rendeltem Ebayrol egy kabatot, de nem jott meg, aki ert hozza tudna segiteni?

Figyelt kérdés

Augusztus 29-en, eloszor rendeltem ebayrol, egy teli kabatot, nem volt szallitasi koltseg. A hirdetorol csak jo velemenyeket lattam. Meg mindig nem jott meg, van meg esely hogy megerkezik, vagy mondjak le rola? Bankkartyaval fizettem. Amennyiben nem erkezik meg mi a teendo? A Buyingnal az van irva a rendelesem melle hogy "PAID", az azt jelenti, hogy ki van fizetve?

Bocsi nem nagyon ertek hozza, aki segit megy a zold pacsi!



2016. okt. 5. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Még éppen megjöhet, előfordul, hogy 4 hét után jönnek. Lehet az is hátráltatja, hogy kicsit nagyobb a csomag. De írj az eladónak (contact seller, ott az első opció, hogy kérdésed van az eladóhoz), hogy nem jött meg. Valószínűleg azt fogják mondani, hogy várj még egy kicsit, hátha megjön. Ha nem akarsz tovább várni, akkor kérj tőlük pénzvisszatérítést vagy újraküldést (refund vagy resend). De szerintem eg-két hetet még várhatsz. Ha nem akarnak csinálni semmit, se refund, se resend, akkor lehet az ebayhez meg a paypalhoz fordulni, ügyet nyitni. De általában rendeződni szoktak a dolgok ha kínai áruház az eladó.
2016. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan rendeltél?
2016. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs mar meg az a hirdetes sem ahonnan rendeltem. :(
2016. okt. 5. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
E-mail-ben kellett jönnie visszaigazolásnak a vásárlásról. Melyik országból rendelted és mikorra ígérték a szállítást?
2016. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!