Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton honlap árak?

Louis Vuitton honlap árak?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon,aki járt már,vagy esetleg vásárolt valamelyik üzletében.Ami a honlapon van ár az megegyezik a bolti árral?Országonként eltérhetnek az árak?
2010. ápr. 23. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Andrássy úton télen egy sapkát meg egy sálat vettem 48000 ft-ért (fiú)
2010. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az nem is sok.
2010. ápr. 28. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én nagy Louis Vuitton-gyűjtő vagyok,gondoltam segítek!Elsősorban a pesti boltjukban szoktam vásárolni,de előszeretettel járok a bécsi LV üzletükbe is!2 éve vettem Bécsben egy limitált kiadású Onatah táskát közel 2000 dollárért(circa 400.000 forint).Nagyon meg vagyok elégedve a LV termékekkel és ezzel a táskával is!Még mindig álompuha a hasított bőr!Eltérhetnek az árak,igen,hisz van olyan ország,ahol egyes termékeket nem is lehet kapni,így az LV fanoknak "hiányérzetük" lehet!Legutóbb Japánban vettem egy LV Pochette kistáskát,amit Európában nem lehet kapni!Az volt 120.000 forint.Én egyedül a Dior honlapjáról rendeltem még egy táskát,mert az itteni Dior bolt bezárt és nagyon megtetszett a táska.

Remélem valamelyest segíthettem!

üdv.B

2010. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy pénztárcát vettem de több volt mint százezer forint.

Remélem segítettem.

2011. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En egy csodaszep salat vettem 80ezerert.:) kedvencem:)
2011. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!