Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes cipőt vásárolni?

Hol érdemes cipőt vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelnének vélemények, tapasztalatok, hogy hol szoktatok cipőt (nyárit, télit, akármilyet) vásárolni. Mi főként a deichmannban szoktunk, de több ízben is tapasztaltuk már, hogy rossz a minőségük, viszonylag hamar szétmennek. Tudom, hogy vissza lehet vinni őket fél éven belül, de általában nálam csak a következő idény kezdetén derül fény a cipő tönkremenetelére, így már lőttek a garanciának. Ja, és persze sokat olvastam/hallottam arról is, hogy ha még él a garancia, akkor is csak kevés esetben cserélik ki a cipőt, úgyhogy erre nem akarok alapozni.


Most bakancsot és csizmát szeretnék venni, ami az árakat illeti, 10 ezer forint környékén gondolkodom mindkettő esetében.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. szept. 21. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig a deichmann-ból veszek cipőt. Most őszre is ott vettem, és nyáron is egy sarut. A legtöbb cipőm, onnan van és semmi bajom a minőségével. Sőt van olyan bakancsom ami már 4 éves és nincs baja. Biztos ott is ki lehet fogni gyenge minőséget, pl vékony pánt vagy ilyesmi. De én nem olyanokat veszek. Alapvetően megkímélem a dolgaimat, ruhákat, cipőket stb. Egyébként meg az is sokat számít, hogy hogyan hordod a cipőt, csámpás vagy e m meg hogy hány kilo stb.
2016. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát, csámpás az egy kicsit lehet hogy vagyok, persze nem feltűnően, de a cipő lehet, hogy érzi :D A testalkatom nem hiszem, hogy gond lenne, elég vékony vagyok.

Szandáloknál pl az a problémám, hogy az elején mindig lejön a "bőr", mert tuti hogy belerúgok valami padkába vagy lépcsőbe. Azt most kiküszöböltem, úgy, hogy átlátszó körömlakkal több rétegben lekentem a szandál orrát, így egész jól bírta a nyarat. :D De mások lábán is szoktam látni hasonló szandálokat, és azoknak is szét van rúgva az orra, úgyhogy nem csak nálam áll fenn ez a probléma. sneaker cipőket szoktam venni ott, illetve csizmát, bakancsot, és eddig szinte mindnek elkezdett leválni a talpa a ragasztásnál...

2016. szept. 21. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ugyanezt tapasztalom a Deichmann cipőkkel. Pár éve még sokkal minőségibbek voltak, de mostanában örülök, ha egy akármilyen náluk vásárolt termék (még akkor is, ha 10 E felett van az ára) kibír egy szezont. Újabban elkezdtem a Cipőplázából vásárolni márkásabb cipőket, amik sokkal tovább bírják. Vannak üzleteik is, és webshop is. Gyakran vannak itt is leárazott cipők, így annyira nem vészes az áruk, pláne ha azt veszem, hogy mennyivel tartósabbak. Pl. van egy tőlük rendelt papucsom, amit 3 éve hordok, nagyon szeretem, és még mindig nincs rossz állapotban, jövő nyáron még tuti nyúzhatom. :)
2016. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BulmaSwan ***** válasza:
100%
Deichmannal ugyanezek a tapasztalataim. 6 éve egy converse szerű tornacsukát vettem ott és szét is ment 2-3 hónap alatt. Szandállal ugyanígy járok, mint te, első nap lerúgom az összesnek az orrát. Én is keresem a megoldást, eddig azt találtam ki hogy le szigetelőszalagozom és a fekete szalagot lefestem akrillal, de tapasztalatom még nincs vele. CCC-t ajánlom. Több ismerősöm is mondta, hogy jó. Szandállt már vettem onnan és azt szeretem is. Vannak olcsóbb cipők is de vannak drágább valódi bőr cipők is. Online is megtudod nézni a kínálatot,hogy van-e egyáltalán ami tetszik.
2016. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!