Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennétek kínaiban ruhákat?

Vennétek kínaiban ruhákat?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, de az "ismertebb" ruhaboltokban leginkább ilyen divatruhák vannak, amik nekem nagyon nem tetszenek. Érdemes kínaiban vásárolni?
2016. szept. 11. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kínaiban szerintem vacak minőségű és ronda ruhák vannak, amik ahhoz képest drágák. Lassan egyárban van a NewYorkerrel meg a H&Mel csak hogy kettőt említsek. Úgy vettem észre, hogy a kínaiban úgy 2-3 éve ugyanazok a ruhák vannak és mivel sokan onnan vásárolnak, ugyanolyan tömegcuccok mint a plázákban kapható aktuális divatos ruhák.

Én nem vásárolok ott semmiképpen, turkálóból öltözködöm. Ízlésemnek és pénztárcámnak a legmegfelelőbb.

2016. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vennék. Maximum a gyerekeimnek mert mindig van valami aktuális kedvenc pl a nagynal a jegvarazs mese és tömve vannak az ilyenekkel a piac és a kínai boltok.

Ezek Disney címkével ellátott darabok és nem feltétlenül olcsoak. Pl.3500ert vettem piacon ilyen pulcsit.

De nekik is plc&a ban vettünk pár ruhát épp tegnap.

A kínai gyorsan kopik fakul. Hullik a dísz róla.

Nem hordok luxus ruhákat de a kinainal többre tartom magam magunk. Nem mondom, hogy sose vennék ott semmit de 90%bán rendes üzletekben vásárolunk.

2016. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a kínais göncöket. Régebben sokat vásároltam onnan, szinte mind tönkrement... A turkáló sokkal jobb nála...
2016. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Évek óta nem veszek ott semmit, egyszerűen pocsék minőségűek és drágák is, már kb egy plázai üzlet szintjén van az áruk a cuccaiknak.

Én a Tescoban veszek ruhákat, jó minőségűek, jól is néznek ki, nem csicsásak, stb. Meg New Yorker, C&A, ritkán H&M , de ott is oda kell figyelni.

2016. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ízléstelen, silány vackok. Még a szagától is rosszul vagyok.
2016. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Drága, gyenge minőségű és ízléstelen rongyok. Tőlük nem is vártam mást.
2016. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!