Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet fehér lovas gatyát...

Hol lehet fehér lovas gatyát venni, lehetőleg 4-8 ezer forintig?

Figyelt kérdés
A Decatlonban hiába nézzük rendszeresen, csak drapp gatya van, az Aranypatkóban meg 10 ezer fölött :(
2010. ápr. 21. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom hülyén fog hangzani, de nézz szét a turikban. lehet találni jó állapotban lévőket nagyon jutányos áron, de hogy pont fehérre ráakadsz-e...

Egyébként újonnan nem tartom valószínűnek, hogy találsz 10 000 alatt, én pl 16 000ért vettem egy fél éve.

Szóval ha tényleg lovagolni szeretnél, gondolom verseny, vagy rajtengedély miatt kell a fehér, akkor egy kicsit több pénzre lesz szükség.

2010. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Merre laksz? Nekem van egy amit sose használtam. Utána meg kinőttem:P Versenyezni már nem szoktam, hobbira meg ugye kicsi meg hát fehéret?? Vicces lenne :P
2010. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát szegedi vagyok, 175 cm (16 éves)... igen a turin én is gondolkoztam :) És májusban lesz a rajtengedély vizsgám, addigra kell beszereznem :S
2010. ápr. 21. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoktam járni Szegedre, ha megyek májusig, és gondolod, szívesen eladom.
2010. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!