Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisza cipő helyett milyen márka?

Serin kérdése:

Tisza cipő helyett milyen márka?

Figyelt kérdés

Üdv!


Sok éve Tisza cipőt hordok és teljesen elégedett vagyok vele, de az utóbbi 2 évben az ára felment 21 ezerről Ft-ról 30 ezerre. Ez nekem már durva, így kénytelen vagyok elgondolkodni más márkákon.

Kevésbé sportos márkát keresek, valakinek van ötlete, hogy melyik márka ilyen tartós, megbízható még?


(Próbáltam korábban: Rieker, Bugatti, Josef Seibel, Humanic márkák - ezek mind nevetségesen hamar tönkrementek az árukhoz és a Tiszához képest)


Köszi a segítséget!



2016. szept. 2. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Én a Vans híve vagyok, max 20 ezerért szoktam ott cipőt venni, de volt, hogy akciósan sikerült kifognom 12-ért is.
2016. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nagy közhely, de Nike, Puma, Adidas jó választás és ott vannak 10-20 ezerért is nagyon jó cipőik amik sokáig bírják.
2017. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!