Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokacsizmát mikortól nem...

Bokacsizmát mikortól nem nevetséges felvenni?

Figyelt kérdés
Oké, hogy időjárástól függ, de csak szerintem fura esős időben, augusztus végén illetve szeptemberben felvenni? Hiába annyi a hőmérséklet hogy simán elfér az ember lábán, de valahogy nekem "természetellenes".
2016. aug. 22. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron is hordtam estére. Ha bele tudod építeni az outfitbe bármikor oké.
2016. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ccsak október közepe-vége fele szoktam elővenni, de ha valaki fázós, akkor egy nyári este miért ne? Nem mindegyik ugyanolyan vastag, valamelyik kb olyan vékony, mint egy magasított szárú tornacipő.
2016. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább vedd fel, mint hogy fázzon a lábad, csak azért, mert naptár szerint még nyár van.
2016. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem anyagfüggő. Ha nem egy bélelt, prémmel dekorált cipőről van szó akkor jó választás. Minimálisan takar többet mint egy magas szárú cipő.
2016. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmikor nem nevetséges...
2016. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!