Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellű lánynak is viselhető...

Kis mellű lánynak is viselhető a pánt-nélküli ruha/felső?

Figyelt kérdés
75/B-s mellem van. Ilyen adottsággal felvehetnék egy pl. ilyen felsőt? [link]
2010. ápr. 19. 19:04
1 2
 11/14 anonim válasza:
nekem 75D-s a méretem,én is vettem,de nagyon hülyén áll,pont a nagy cicik miatt.te jobban jártál vele.
2010. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Fura, én abban a hitben éltem, hogy a nagyobb melleken mutat jól az ilyen felső. Pontosítok: mivel láttam már nagy, illetve kisebb mellen is ilyet, és mindkettőn jól mutatott (ez nyilván múlik a mell formáján is), úgy gondoltam, hogy a nagy, szép melleket méginkább hangsúlyozza, és hogy azok jobban mutatnak benne. :)
2010. ápr. 29. 11:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia

Nyugodtan felvehetsz ilyen felsőt, kisebb mellekkel is.

Szerintem is kisebb mellűeknek jobb ez a fajta.

Ha kisebb, mint a képen akkor sincs baj szerintem nyugodtan vedd fel.

Barátnőm is ilyeneket hord, A-s cicivel. Róla sem csúszik le soha és jól is áll rajta. Ő tényleg elég lapos, de akkor is nőies a csípője, a hátának a vonala stb. szóval rajtad pláne nem fog idétlenül kinézni.

Csini leszel benne, vedd csak meg. Amúgy közepes melled van (a leírásod alapján, 75/B), ez már nem számít kicsinek. A legtöbb nőnek B-s a mérete.


(Ha bizonytalan vagy a felsővel először otthonra vedd fel, hajolgass is benne meg stb. de nem szokott ez lecsúszni. Megfelelő méretet kell venni akkor pont illik rád, nem csúszkál.)

2010. aug. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm szépen a választ, azt hiszem tényleg megpróbálkozom majd egy ilyen felsővel (ha találok végre egy olyan darabot, ami tetszik :))
2010. aug. 3. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!