Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online Webáruházat keresek...

Laura123y kérdése:

Online Webáruházat keresek ami magyar és hasonlít a Dressnlink vagy az Ebay- hez valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az oldalak csak hát előre kell utalni a pénzt meg nem tudom pontosan mennyit kell fizetni, na meg a szállítási idő sem kevés! Ezért remélem valaki tud valami hasonló de magyar oldalt mutatni!

#Vásárlás jó minőség
2016. aug. 9. 13:22
 1/4 anonim válasza:
Emag?
2016. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ebay nagyon biztonságos, és az előre utalás is manapság a legelfogadottabb módszer a netes vásárlásra. Pontosan annyit kell fizetni az ebaynél, amennyi egy termékhez oda van írva, tehát Price-nál az összeg, illetve a Shipping résznél van a szállítási díj, de az általában ingyenes az ázsiai cuccokra. Vám és áfa csak kb. 14-15 ezer forinttól val, az alatt semmi.
2016. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ebay tenyleg biztonsagos.regebben nagyon sokat vasaroltam onnan,de nagyon hamar tonkrementek.pl vettem egy csomo hatitaskat es szinte az osszesnek leszakadt a pantja vagy tonkrement a cipzarja,pedig nem telhertem tul egyiket sem.
2016. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző: táskát tényleg nem érdemes onnan venni, de csomó más cuccot igen (pl. bizsuk, konyhai felszerelések, pendrive, telefontok, koreai sminktermékek, stb.)
2016. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!