Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek olyan TITOKzoknit,...

Hol vehetek olyan TITOKzoknit, ami NEM látszik ki a BALERINAcipőből?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos, kérlek segítsetek, mert már nagyon sok helyen kerestem, de semmi:'(((
2010. ápr. 18. 15:21
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 18. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
hát szerintem nincs ilyen zokni :D a balerina cipőhöz nem lehet titok zoknit venni,mindenféleképpen kilátszik :S szerintem harisnyát vegyél hozzá :)
2010. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Én kínaiban láttam nálunk.

Azt nem tudom milyen, nem vettem.


17/L

2010. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én már láttam egy csomó helyen ausztiában. én is vettem, de balerina cipőhöz nem vált be, mivel annyira azért nem kicsi. szóval egy fél centi kilátszott(természetesen ezek után nem hordtam xD) amúgy szerintem ha mindenképpen akarsz zoknit alá, akkor vegyél nejlon zoknit. abban viszont tuto vannak ilyen kicsik.
2010. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a takkoban látom ilyeneket.

viszont szerintem is jobban jársz a harisnyazoknival. van mindenféle kéz-zöld-virágos-pöttyös... én pl ilyeneket szoktam felvenni balerinacipőhőz

2010. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és a takkoban lehet kapni harisnyazoknit?
2010. ápr. 18. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
menj el a kínaiba.:D3-4száz forint:D
2010. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!