Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Külön lehet\kell választani...

Külön lehet\kell választani azt ha vki kiegészítőként hord harisnyát-leggingst, vagy mert szereti ha a lábára feszül?

Figyelt kérdés
Ti csak kiegészítőként hordjátok vagy más miatt is?
2016. aug. 1. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Huu...en nem hordok leggings-t, csak ha sportolok, harisnyát se, mivel csak tavasszal/nyàron hordok szoknyát, akkor meg minek azt, úgyis csak leszalad rajta a szem :'D amúgy ez a kèrdés hogy jött? :D
2016. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Praktikus okokból hordom.nem szeretem ha feszül mert az kényelmetlen
2016. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első, kicsit nehéz nekem is megindokolni miért kérdem :D Sok féle véleményt, szokást olvastam már és ezért most összejöttek a gondolatok.

Vannak akik kombinálják ezeket a holmikat olyannal is, ami nem igazán passzol és hordják nyáron is amikor elvileg nem kellene és ebből is jött a kérdésem.

2016. aug. 1. 20:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pont emiatt hordok még akár nyáron is nejlonharisnyát és leggingset is, mert imádom azt az érzést, ahogy rám feszül. :) Persze fiúként ez nehezebb ügy, kevésbé elfogadott, mint csajokon, ezért én nejlonharisnyát csak nadrág alatt hordok. Leggingset sportoláshoz felveszem önmagában is, de leginkább a műszálas spandex vagy lycra anyagúakat szeretem, ami olyan mint a fürdőruhák/biciklis/futónadrágok anyaga. :) Ezek fiúkon is jól néznek ki, én imádom. :)


Télen pedig jól jön amiatt is a nejlonharisnya, hogy kellemesen melegít a nadrág alatt. Nyáron sem zavar a nadrág alatt, amikor nincs nagy kánikula, és lehet hosszúnadrágban lenni. :) Kánikulában pedig rövidnadrágban vagyok, de akkor harisnya nélkül. :)

2016. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na épp ezért is kérdeztem, mert sok ilyen véleményt olvastam már, hogy fiúk körében is előfordul ez a dolog, hogy lábra feszülős holmikat leggingset, harisnyát húznak fel szimplán mert úgy érzik jól magukat...A melegséghez ennek nincs köze. A nőknél is előfordul ez a dolog kis részben, de jelen van, hogy nem szeret mg nyáron sem csupasz lábakkal lenni.
2016. aug. 2. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.


Én sem tudom megmagyarázni hogy miért jó ha rám feszül minden, egyszerűen nagyon kellemes, és izgató érzés. :) Azt elfelejtettem írni, hogy a nejlonharisnyáimat nem ám sima nadrág alatt hordom, hanem szintén teljesen feszülős super-skinny sztreccsfarmer alatt. :) Én csak ilyen farmerokat hordok, nem szeretem ha nem tapad rendesen rám. :) Tényleg nagyon skinnyre gondolj, a bokámon is totál feszes, alig jön fel a lábfejemre. :) Na ez alá véve a nejlonharisnyát, nagyon kellemes simogató érzést okoz, pedig meg sem tud moccanni a bőrömön, mivel teljesen szoros. :))


Felsőkből, pólókból ugyanígy a feszes, tapadós fajtát szeretem, mert ugyanúgy ez a kényelmes, kellemes nekem. :)

2016. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, tudom hogy előfordulnak ilyen típusú emberek, csak míg a nőknél természetes, addig a férfiaknál furcsán nézik egyesek.
2016. aug. 3. 10:30
 8/13 A kérdező kommentje:
És vannak nők, naponta találkozom velük, akik egész nap nyáron farmerba járnak, szóval nem rövidbe. Mondjuk lehet a leggingset nem sztárolják, de csupasz lábakkal nem szeretnek lenni. Van pár olyan is fiú/lány aki harisnyát hord, azt nem tudom mi okból, de vannak ilyen emberek akik nem szoktak tipikus csupasz lábakkal lenni nyaranta.
2016. aug. 4. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező te fiú vagy lány vagy? Te szoktál vagy próbáltál már harisnyát hordani? Vagy ha nem, akkor kipróbálnád? :) Miért érdekel téged ez a dolog, miért tetted fel a kérdést? :)
2016. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát én sem tudom más miért jár nadrágosan, harisnyásan, miért nem a tipikus nyári rövidnadrág, vagy nőknél szoknyába. Én idősebb fiú vagyok, és én sem szeretem ha nincs a lábamon semmi, mezítelennek érzem úgy magamat. Hordok harisnyát ez okból, de szinte nem is feltűnő amikor rövidbe járok. De nőknél is szoktam ezt látni, mivel nézem a lábakat jobban, hogy alig észrevehető harisnyát hordanak.
2016. aug. 4. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!