Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Piszkafa" lábú lányok is...

"Piszkafa" lábú lányok is felvehetnek szoknyát, rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
Na tehát..176 cm magas vagyok..(ezáltal jó hosszú lábam van)és eléggé vékony.. és már unom, h minden nyáron hosszúnadrágba vagyok + térdgatyába..és h felvehetnék én is szoknyát, vagy farmer, "tapadósabb" rövid nacit mondjuk leginggel vagy anélkül..mert itthon oké hordom bátran..az más..csak az utcára nem merem felvenni=( vagy milyen stílusú szoknyát, nacit ajánlotok?Köszi a válaszokat előre is!:)
2010. ápr. 16. 15:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Jól esett amit írtál!:) meg mindenkinek!:)
2010. ápr. 16. 21:23
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
A nagyon rövidek (mondjuk comközépig ésrők) nagyon jól tudnak kinézni vékony csajokon... nekem bejön :)
2010. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
még annyit: vékony csajoknak bármi jól áll, egy vécédeszka is
2010. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásodat!:DDD
2010. ápr. 17. 17:53
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
jaj énis úgyanígy vagyok vele nagyon vékonyaka lábaim ezért rendszeresen sportolok otthon:) a combombra ill. a popsimra meg néha eljárok usziba am énsme merek soha felvenni semmi rövid nacit:S mert nekem már volt olyan h nézd már milyen vékony:S és ez nagyon rossul esett:S
2010. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

19:31

ez lemaratt h talán most nyáron egy kicsit bátrabb leszek:) remálem am a vádlimmal meg semmit enm tudok kezdeni:S mert ha tornászok rá akkor sem lesz izmosabb:S

2010. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék nagyon vékony lábakért! 10 éve nem volt rajtam sem szoknya sem rövidnadrág vagy térdnadrág még itthon sem! erre mindig azt szoktam mondani hogy ha jó lábam lenne bugyiban járnék! Hajrá hord csak én meg majd irigykedem:D:D
2010. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is jöttelek bíztatni : D

Nyugodtan hordj....Ne érdekeljen mások véleménye,te olyan vagy,nem lehet senki sem tökéletes.Most sülj meg nyáron,mert vannak akik ezt gondolják ? o.o

Ami neked kényelmes : )

2010. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%

Ne viccelj már! Én pl. soha sem tartom cikinek, ha valakinek vékonyak a lábai! Az a szép és egészséges! Meg a normál:D

Annál inkább szégyen, ha valaki dagadt disznó, és az undorító zsíros combjait és a derekán az úszógumit mutogatja! Na, attól beszoktam hányni:S

2010. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

légyszi kort és nemet írjatok már:D köszönöm^^

meg mindenkinek a hozzászólását:))

2010. ápr. 19. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!