Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezermesterek? Otthoni ruhafestés?

Ezermesterek? Otthoni ruhafestés?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy kalapot, sötét zöld. Afelől érdeklődnék, ha esetleg megunnám e színt, át tudom festeni valamivel kérdőjel. Szövet. Először akrilfestékre gondoltam, a szórófejesre, de egyéb ötleteket, véleményeket is szívesen olvasok. Köszöntem!

2016. júl. 14. 10:33
 1/3 anonim válasza:
Az akril szerintem könnyen kijönne belőle, ha víz éri. Én vmi ruhafestéket javasolnék
2016. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az akril vízállóra szárad, mosáskor sem jön ki, nem hogy pár csepp víztől. (sajnos kentem már össze ruhám) Egész keményre szárad, ez egy kalapnál szerintem nem egy nagy probléma. Pólóra már kicsit érdekes lenne.
2016. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pólókra csak mintát szoktam kreálni akrillal :) Köszönöm a válaszokat. Esetleg, valami tipp a ruhafestékekhez? Sosem használtam még
2016. júl. 15. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!