Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ezüst színű balerinacipőt...

Az ezüst színű balerinacipőt hordhatom elegáns csillogós felsővel és meleg kapucnis pulóverrel is? Vagy legyen a kapucnis felső is elegáns?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Manapság már sokminden elfogadott, és nincsenek merev stílushatárok. Tahát ha mindenáron szeretnéd, hordhatod úgy. De ha engem kérdezel egy kecses balerinacipőt és egy csillogós felsőt én egyáltalán nem kapucnis pulcsival hodanék, hanem egy nőies kardigánnal, vagy egy karcsúsított fazonú blézerrel. Egyébként milyen az az elegáns kapucnis felső? :) Általában ezek elég sportos darabok.
2008. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban már egész nagy szabadság van a divat terén :) Topánt én szinte mindenhez el tudok képzleni, ha elegáns vagy ahhoz is jó, ha laza vagy ahhoz is jó. Milyen az a meleg kapucnis pulcsi? Mert ha nagyon sportos, akkor azt inkább mellőzném az elegáns felső miatt, de mondjuk egy kötött egyszerű kapucnissal már jobb lenne.
2008. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen jellegű a kapucnis pulóver? Ha nagyon sportos akkor inkább ne annyira, de ha pl kötött, akkor ok.
2008. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát csillogó feliratos , és a csuklyálya selyem belül.
2008. szept. 28. 19:35
 5/6 A kérdező kommentje:
hát én ugy értem hogy felveszek egy kapucnis felsőt és azt a balerinával. csak mert szeretnék valami lapostalpút is hordani de a sportcipőt utálom.
2008. szept. 28. 19:38
 6/6 A kérdező kommentje:
azért köszi a válaszokat:)
2008. szept. 28. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!