Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti vettetek már fel...

Fiúk, ti vettetek már fel rövidnacit alsógatya nélkül?

Figyelt kérdés
Milyen érzés, amikor szabadon himbálódzik a shortban a himbilimbi? Nem égő? Mások észreveszik ilyenkor, hogy nincs alsógatyesz az emberen?
2010. ápr. 14. 12:48
1 2
 11/12 mooti ***** válasza:

Rövidnadrág alá nem szoktam alsót venni, feleslegesnek tartom. Természetesen minden nap cserélem a nacit, ez így higiénikus.

Igen, én is legszívesebben nem vennék fel semmit max lábbelit.

Nagyon kellemes érzés textil mentesen lenni. Sajnos ez nem lehetséges mindig ezért van az emberen tövidnaci.

2021. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rövid nadrágokat boxer nélkül veszem fel, lázán legyen az farmer stb, de régeben még sulis koromban torna rövid gatyát is úgy vetem fel tesi órán sokkal kényelmesebb kellemesebb volt úgy tesitni kevésbé izzadtam, futás közben jobban szellőzőt, így felnőttként, meg maradt az hogy rövid gatyák meg szokodt lett a boxer nélkül.
2021. nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!