Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A h&m-ben milyen nagy a 42-es...

A h&m-ben milyen nagy a 42-es méret?

Figyelt kérdés

valaki aki olyat hord az meg tudná mondani hogy milyen nagy.

esetleg (bocsi az illetlensegert) meg tudná valaki mondani akinek 42 méret kell a h&m-ből hogy hány kiló?



2016. jún. 29. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
én nem hordok 42-est szerencsére, de úgy vettem észre, hogy a h&m-ben az átlagnál nagyobb a számozás. én 36/38-as méret vagyok, de ott általában a 34/36-os cuccok jók rám. a 42-es eléggé hatalmas lehet, persze egyéni alkaton, magasságon stb is múlik.
2016. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A 42-es méret átlagos testalkatnál van , ami se nem sovány se nem túlsúlyos. Átlagosan 102-104 cm-es csípőméret tartozik hozzá. Ez sehol nem hatalmas, csak nem modell méret. Ennyi.

Egyik barátnőm hord ekkora méretű nadrágot. Széles a csípője, és ezért. Amúgy 175 centi és 67 kg. Ez teljesen normális súly. 100cm a mellbősége, 65 centis a dereka, és 104 centi a csípője. Homokóra alkat, telt, de nem túlsúlyos és nem kövér. Azért tudom, mert sokat szenved, hogy nehéz nadrágot találnia és ott voltam mikor mondta a méreteit az eladónak.


Mikor próbált lefogyni, mert valamelyik paraszt idióta expasija lekövérezte, hónapok alatt a mellbősége csökkent 10 centit, és a végtagjai vékonyabbak lettek, de a csípője egy centit sem változott. Ilyen az alakja. Azóta már visszaállt a fenti arány, így jobban is érzi magát.

2016. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!