Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nézted a tegnapi Showder...

Nézted a tegnapi Showder Klubot? (2010. 04.12)

Figyelt kérdés

Hadházi László volt a műsorvezető,és ilyen barna zakó,meg barna nadrág volt rajta.Persze tudjuk,hogy nem egy 20 éves fazonról van szó,de olyan sálat tettek a nyakába,és még ilyen majdnem hogy emos stílusban!!!Hogy lehet ilyet???És nem magukat öltöztetik!

A zakóval és a nadrággal nem volt baj,de a SÁL,hát az valami...nagyon rossz volt...még ilyen fehér alapon,piros meg asszem kék kockákkal!!!


2010. ápr. 13. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a gond a sállal? én is hordok ilyesmiket és szerintem nagyon jól néznek ki
2010. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1. Az emo nem stílus, hanem egy "unaloműzés"

2. Szerintem is jól nézett ki az a sál, fiatalos kinézetet adott Hadházinak.

2010. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem a stylistok által tervezett stílusváltáson. Valahogy a Lacin nem nézett ki olyan természetesen az a fiatalos, tizenévesekre való sál. De mindent meg lehet szokni...
2010. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kelett volna oda az a sál az én szememet is szúrta :)

20/L

2010. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt nem pont a sálon van a hangsúly,hanem azon hogy egy olyan színű sálat,egy ilyen barna meg zöldes színű ruhához adják Hadházira!
2010. ápr. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!