Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktátok ellenőrizni, hogy...

Szoktátok ellenőrizni, hogy rendben van-e a cipőtök talpa, ha megérkeztek valahova?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megnézni, hogy nem léptél-e bele valamibe, nem lett-e nagyon koszos út közben, ilyesmi. Én mindig megnézem a liftben vagy hasonló helyeken, mielőtt odaérek valahova, hogy mi van a cipőm alján, aztán ha kell, egy zsebkendővel letakarítom, amennyire tudom. Másnak is van ilyen szokása? Nálam amúgy ez úgy alakult ki, hogy a fogorvos egyszer megkért, hogy menjek ki lábat törölni, mert van valami a csizmám talpán... tuti azt hitte, hogy kaki, de szerencsére csak egy sár darab volt, ami rajta maradt, pedig elsőre is lábat töröltem, de nagyon nagyon kínosan éreztem magam akkor.
2016. jún. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellenőrzöm soha, csak ha érezhető hogy van valami rajta.
2016. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2016. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lábtörlőket mindig használom, így nem aggódom. Ha olyan az időjárás, akkor persze megtörlöm zsebkendővel, ha nagyobb sárt látok az oldalán. De ez nálad úgy hangzik, mint valami kényszercselekvés...
2017. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint az egész cipőt, nem csak a talpát. Ha ránéznek tudják, hogy igényes a viselő.
2017. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!