Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harom napra bitch-kent karok...

Harom napra bitch-kent karok kinezni. Hogyan tegyem milyen smink ruha viselkedes? Mit tegyek h a harom nap alatt ezzel a kinezettel viselkedessel osszeszedjek egy fiut? 15/L

Figyelt kérdés

Egy harom napos buli/fesztival szeru lesz.

Ne nezzetek se buta kislanynak es igen eleg beteges ez a kerdes de nagyon nagyon megkoszonnem az epito jellegu valaszokat:)



2016. jún. 14. 12:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Haha ha magamat adom angyalka vagyok sajni:D
2016. jún. 14. 16:25
 12/18 A kérdező kommentje:
Gyere ram :D :*
2016. jún. 14. 16:26
 13/18 anonim ***** válasza:

foglak duglak! xd :D


[link]

2016. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%
Mondom én, ott a r1banc, nem kell ide álruha.
2016. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:D
2016. jún. 15. 01:25
 16/18 anonim ***** válasza:
menj mezitlab, tusarkuval a kezedben ;-)
2016. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Huha =D remélem tényleg csak fogadás mert még nagyon nagyon fiatalka vagy

és tényleg elég fura hogy ilyenben fogadtál de nem ez volt a kérdés hogy ezt minősítsük szoval:

Nem azt mondanám hogy rakj ki mindent a kirakatba, olyan ruhát válassz ami jól áll és kiemeli az alakod, hidd el sokkal több pasinak fog tetszeni mintha közönségesen lennél felöltözve mert abban nincs semmi huncutság =D

Ha hosszu hajad van engedd ki és szerintem legyem hullámos

Sminkre 2 lehetőséget mondanék

1.vagy emeld ki a szemed (füstös smink, tus) a szád pedig marajon nude :)

2.minimál szem max tusvonallal és erősebb rúzs, itt pedig kiemelném hogy egy sötét ányalat pl bordó rúzs sokkal jobban mutat mint a piros

Szerintem ennyi =D

Magassarkú alap

De a viselkedéseden ne változtass, lehet elhívnak d*gni de ne menj bele!!!! Tudd le a fogadást és inkább érezd jol magad a barátaiddal és szerezz NORMÁLIS újakat is :)

Jó szorakozást

És csak okosan!!! :)

2016. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Uccso vagyok

Vagy add önnmagad és lehet találsz egy olyan fiút akivel tényleg lesz jövőd =D vagy ez túl nyálas mesebeli sztori lenne??? Xd

Lényeg hogy attól függetlenül hogy él ez a fogadás én arra buzdítalak hogy ne állj be a mai fiatalok sorába (mértéktelen ivás, dohány, egyéjszakás dolgok)

Nem ismerlek de nekem pl többet ér az önbecsülésem mint egy buta fogadás =D

2016. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!