Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hosszúnadrágomból rövidet...

A hosszúnadrágomból rövidet akarok csináltatni, milyen rövid legyen, mi mostanában a divat?

Figyelt kérdés
egy levis szűkebb nadrág, férfi, néztem az oldalon, hogy annak a mintájára vágjam el, elég vékony, hosszú lábaim vannak egyébként [link]
2016. máj. 29. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen térd fölé érjen, a mai divat szerintem a bőven térd fölött végződő és az alján bő szabású, bár ez nekem nem tetszik, de tegnap vásárolgattam az Aréna plázában és szinte csak ilyet kapni... :(


Bár ha farmer és Levis márkája miatt több, mint valószínű akkor pl ilyen legyen.

:

[link]

2016. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne a divatot nezd hanem a nyari 40-fokot!

Mivel a ferfi osztalyon csak pitcsarohaszto terdigero es meg az ala erok vannak en a noirol szoktam combkozepig es attol feljebb eroket beszerezni , mert nekik es a ruhatwrvezoiknek tobb eszuk van mint a fiuk es az o tervezoiknek...

2016. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan legyen ami jól áll neked.
2016. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a vékony hosszú lábaknak milyen áll jól? mennyire szűk, mennyire hosszú?
2016. máj. 30. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is vékony-magas vagyok, és nekem az egészen szűk fazonúak állnak jól. Van olyanom ami combközépig ér, és olyan is ami közvetlenül térd fölött ér véget. Mindkettő jól áll, de a combközepes a jobbik, meg az egészen feszülős fazonú is. :) Főleg hogy most egyre nagyobb divat fiúknak is a rövidebb, szűkebb, feszülősebb fazon. :)

De amúgy két egyforma fazonú, de eltérő színű vagy koptatású sort egészen másképpen áll, szóval mindenképpen fel kell próbálni. De általánosságban elmondható, amit fentebb írtam. :)

2016. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!