Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér, narancsbőrös elefántláb...

Kövér, narancsbőrös elefántlábakra rövidnadrág?

Figyelt kérdés
163 cm/ 74 kg-os nő vagyok. Nyaranta lenge hosszúnadrágokat, vagy térd alá érő szoknyákat hordok az utcára, ezek nem állnak rosszul. Viszont ezt a mostani munkahelyemen nem tehetem meg, oda keresek öltözéket. Szoknyát tilos hordani, alapvetően sportos öltözködés az elvárás, az otromba munkavédelmi cipőhöz nem is lehet csinos lenge nacikat felvenni. Viszont hőség az van sajnos, és már nem bírom a hosszúnadrágot. Milyen rövidebb nadrágot ajánlotok, ami kimondottan megfelel sportos cipőhöz, pólóhoz, de nem áll szörnyen az ilyen fajta lábakon? Igazi elefántlábaim vannak, tehát az a típus, hogy a vádlim is vastag és hájas, alig vékonyabb mint a combom. Próbálgattam a testhezálló térdnadrágokat, de azokban még otrombábban néztem ki ahogy pont középen elvágták a lábamat.
2016. máj. 28. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nézd,nem lehet Neked sem nyáron hőgutát kapni csak mert nem vagy vékony.

Ha jól érzed magad a bőrödben teljesen mindegy mit fogsz felvenni látszani fog,ha az ellentéte akkor is.

Először is el kellene fogadnod magad,ez a kulcsa mindennek.

De szerintem menj be egy ruhás boltban,mondd el,hogy magadra rövidnadrágot keresel,fognak segíteni hidd el.

2016. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bárcsak ilyen helyen dolgozhatnék!

Nálunk kb kivégzik azt, aki rövid nadrágban merészel beülni a 30 fokos irodába.

2016. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami nem lazaább, nem testhez álló, vékonyabb anyagú szabadidő nadrág? Valami ilyesmire gondolok: [link]
2016. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3/4-es vagy térdig érő például.
2016. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én valami ehhez hasonló, tehát bővebb fazonú, lenge sortot is eltudok képzelni. (Nem feltétlenül ezt, de gondolom érted mire gondolok.)


[link]

2016. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!