Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék rendelni EREDETI...

Hol tudnék rendelni EREDETI Air Jordan Retro 5-öt?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 hónapja böngészem a netet ezzel kapcsolatban és Magyarországon biztos forrásból ahol biztos, hogy eredeti nem lehet kapni a magas szárú verziót csak a low-ot. Már azon gondolkodok, hogy megrendelem külföldről csak sok a kamu oldal és nem akarok ennyi pénzért egy hamisba belefutni. Valaki tudna segíteni ebben?


Ezt a szín összeállítást szeretném:

[link]


[link]


Előre is köszönöm!



2016. máj. 12. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de üzletből ilyet már nem valószínű, hogy kapsz. A Retrokat amúgy is hamar elkapkodják, és igazából nem néztem mikori megjelenés, de ha az amerikai foot lockeren nincs, vagy a nike snkrs oldalon, akkor máshol sem nagyon lesz... Inkább nézd a megjelenéseket, tedd félre a pénzt, és ha jön egy olyan, ami tetszik, akkor rendeld meg. Én a 13-as retrot vadásztam egy ideig, aztán rájöttem, hogy tök felesleges, majd ha újra megjelenik, akkor lecsapok rá időben. Aztán megláttam a mostanit Nézelődhetsz ebay-en, de ott elég kockázatos rendelni, nagyon sok a kamu replika.

Az amerikai foot locker, eastbay, vagy champssports.com megbízható. Én a foot-ról rendeltem az enyémet, de igazából ez mind a három egy cég úgymond, mert egy a tulajdonos.

Egyébként a foot-on láttam ezt, de sajnos csak gyerekméretben...

2016. máj. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ki szokták adni újra a cipőket? Ez a retro 5 2013-ban jelent meg Végül a Bázis Strore-al és a RapCity-vel is felvettem a kapcsolatot az ügy érdekébe De ők is azt mondták, hogy újonnan sehol nem lehet kapni, maximum gyűjteményből tudom beszerezni de nem igen adják el. Vagy az újra kiadás az olyan, hogy változtatnak a cipőn és egy ilyen eredménye a most a boltokban kapható Retro 5 low? Amúgy igen, én is csak gyerek méretben találom mindenhol ahol biztos forrásból lehetne rendelni újonnan.
2016. máj. 21. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!