Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő, ha totál olyan,...

Ez a cipő, ha totál olyan, mint az eredeti (99%-ban, pipa), de más szám van benne, akkor biztosan hamisítvány?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyet. Nagyon szépek az illesztések. mindenhol ott van a pipa és a varrás, ahol az eredetin. De a benne szereplő szám utolsó 3 számjegye eltér az eredetitől. Ráadásul 25 ezer ft felett van az ára is. Made in Vietnam van benne.


[link]


2016. máj. 10. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel. Én mindig a számot nézem, a címkét. Rákeresek képkeresővel, hogy az adott modellt adja-e ki a google. Simán árulnak hamis vanst, converset, niket, turkálóban is láttam már. Egyszer a jófogáson néztem nike cipőt, a szám tök más volt, de a hapsi meg volt győződve, hogy eredeti, hát nem volt az.
2016. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a calvin klein cuccait is bangladeshben, kínában gyártják, mégis mit gondoltál?? egy nike-n se lesz rajta hogy usa..és szerinted csak egy modell létezik, rengeteg különböző air max van, amiket más időpontban és máshol gyártanak. ezért simán eredeti. viszont ha hamisítvány, azt csak is a minőségből tudod meg, ha hamarabb szétmegy mint kellene akkor lehet kamu, bár az eredeti is tönkremegy ugyanúgy szóval..
2016. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk manapság a legtöbb bolt is tele van hamisítvánnyal, de ugyanolyan magas áron adják el a kamuNike-ot is.
2016. máj. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!