Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hány melltartótok van...

Lányok! Hány melltartótok van és hol szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni életem első melltartóját (eddig toppit vagy sportmelltartót hortam, de most egy normálisat szeretnék. Szóval hol vehetnék, ti hol szoktatok? Illetve hány van nektek és szerintetek hányra van szüksége egy 14 éves lánynak?
2016. máj. 6. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-15 darab.

Ebből 4 a HM-ből, egy Etam, egy Lindex, egy FF, kettő minőségi butikos- nem tudom a márkát, akad kb kettő kínai és van olyan, amit kaptam, de nem tudom, honnan vannak.

Szerintem a HM-ben jók vannak, bár már volt olyan, amiben csalódtam. Nem drágák, nekem viszonylag tartósak.

Neked még olyan sokat nem kell venni, biztosan nőni fog még, 3 darab szerintem elég, így mindig lesz tisztád. Először testszínűt érdemes, azt majdnem mindehez lehet hordani.

2016. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem kb 40-db van szeretek újítani. Tesco.H&M Igaz sajna egy részét már kinőttem sajnos :(
2016. máj. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

7-8 db

12/L

2016. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!