Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valakinek valamilye nem...

Ha valakinek valamilye nem olyan szep, es nem tokeletes, akkor inkabb takarja el, vagy igenis fogadja el, es ne torodjon vele (annyira)?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy pl. nekem a dekoltazsom nem tul szep. Ezert nem is merek melyen kivagott felsoket felvenni. De masok, akiknek meg rosszabb, siman kiraknak mindent... Vagy pl bokasullyedesem is van, ezert a cipok 99%a hulyen all a labamon. Akkor ne is hordjak semmi mast, csak sportcipot? Vagy vallaljam fel, es hordjak olyat, amibe latszik, lesz ami lesz?

Ki hogy van ezzel?


2010. ápr. 6. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne takard el,de ne is emeld ki.Belülről fogadd el magad és barátkozz meg a testeddel-tökéletes test nincs !!! Inkább kovácsolj a hátrányból előnyt, másnak úgysincs ilyen mint neked-tehát egyedi:)Lehet,hogy amit te cikinek gondolsz,az másnak nagyon bejön. Pl évekig zavarban voltam a hátsóm miatt (a testemhez képest nagynak mondható), állandóan piszkáltak, hogy dongó fenekű vagyok, stb.És mi tetszett/tetszik a legjobban a pasiknak rajtam? A fenekem... :)Elfogadtam és megtanultam jól öltözködni(megmutatni ami szép,korrigálni ami kevésbé mutatós)-ma már ez a szexepilem:))
2010. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad, de azért ne hordj olyan cuccokat, ami totál előnytelen, és kiemeli a hibáid.
2010. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak problémái, amelyet el kell fogadnia vagy ha lehet rajta változtatni és nem tetszik amit lát, változtasson.

Ha zavar a mély dekoltázs vagy a rövid szoknya, akkor ne vedd fel, mert csak kényelmetlenül érzed majd magad.

Meg kell találni az összhangot az öltözködésben, hogy mi az, ami előnyös és mi az, ami abszolút nem áll jól.

A hibákat semmiképp se emeljük ki, de abba a hibába se essünk, hogy túlzottan leplezni akarjuk. Pár éve (lehet, hogy most is) nagy divat volt a poncsó. Én is vettem egyet, mert milyen jó, kötött, fel lehet venni ősszel és kora tavasszal, nem fázol stb. Igen ám, de mivel nem vagyok nádszál, így ez a nagy lebernyeg még jobban kiadta, a molettségemet, mert olyan volt, mintha csak rám lenne dobva. Úgyhogy azóta nem hordom. Inkább veszek fel szűkített farmer kabátot, blézert stb.


Szóval sokszor a takargatással pont felhívjuk a figyelmet a hibáinkra.


Arany középút

2010. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!