Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek vegyek szerdán...

Szerintetek vegyek szerdán egy H&M-es táskát, vagy várjak még, hátha tudok venni használtan?

Figyelt kérdés

Tehát, szeretnék egy nagy, fekete, pakolós H&M-es táskát.

A bökkenő az, hogy az egész megyében nincsen H&M.


De szerdán Debrecenbe utazok, ahol van ilyen bolt, tudnék venni újonnan, de 10 ezer Ft nekem nagyon nagy kiadás lenne egy tárkára. :/


Szóval gondoltam használtan veszek egyet, a gardrobcsere.hu-ról, vagy valami, de olyan táskát ritkán akarnak eladni, vagy drágán, ahhoz képest hogy használt, vagy ha éppen jó árban van, akkor meg lemaradok róla és elhappolják előlem, mert nem tudok mindig gépnél ülni és ezt figyelni.


Mivel szerdán Debrecenbe utazok, azon gondolkodom, hogy mégis adjak-e ki 10 ezer Ft-ot rá, vagy inkább próbáljak még mindig használtat venni?

Azt nem tudom, hogy mikor járok megint olyan városban, ahol van ilyen bolt, szóval ki tudja mikor lesz erre megint lehetőségem.


Légyszi adjatok tanácsot, mert fogalmam sincs hogy mit tegyek!!!!



2016. ápr. 17. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vennék.

Félig offocska: voltam hasonló szituációban, bár leárazáson (és könnyebb dolgom van, mert pesti vagyok), 50%-kal olcsóbban vettem meg imádott darabomat, lehet, hogy leárazták 70%-ra is, de akkor már tuti nem lett volna a méretemben (mellesleg utolsó is volt); na és ami a legfontosabb: kinéztem magamnak jóval korábban. :P Szóval igen, vedd meg :D

2016. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vedd meg!!
2016. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bolti az garanciás, és egy nagy táskáért nem olyan sok az a pénz, szerintem vedd meg.
2016. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom, hogy már elég "régóta" kiírtad a kérdést, de azért hátha segíthetek.. :)

Ha ilyen helyzetben vagy, regisztrálhatnál a H&M online webáruházába! Ott nyugodtan nézelődhetsz, vásárolhatsz, viszonylag gyakran lehet kapni kuponkódokat is ingyenes házhoz szállításhoz, kedvezményhez.

Én pl. a napokban kaptam egy 25%-os kedvezményre feljogosító kupont, amihez ingyenes házhoz szállítás is jár, így ha a te példádat veszem alapul, a 9990 Ft-os táskát megkapnám 7490 Ft-ért, úgy gondolom, ez egy elég jó ár! :)

Inkább a kuponra várj, mint arra, hogy mikor tesznek fel (nem sokkal olcsóbban) használt H&M táskát Gardróbcserére.. :) (Jó, azért ott is ki lehet fogni. :))

2016. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!