Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy különbség van egy 50...

Nagy különbség van egy 50 ezer Ft-és öltöny és egy 300 ezeres öltöny közt?

Figyelt kérdés

Ballagásra akarok venni öltönyt, többen mondták egy 50 ezres annyit tud ,mint egy márkás. De én úgy vagyok vele, hogy komoly ember vagyok , olyan márkájú öltönynek kell lenni.


18F


2016. márc. 7. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Komoly ember 18 éves kölyökként, aki még semmit se ért el, csak most fog érettségizni és ballagni? :D
2016. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, azért ,ha valahová elmegyek.


Komolyabb válaszokat kérek szépen.

2016. márc. 7. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

300e-ért már egy elegáns szabó a teáltalad kiválasztott jó minőségű anyagból a testedhez készíti el az öltönyt! Minden kívánságod figyelembe véve!

50e-ért konfekció öltönyt lehet venni, ezek egy sablon szerint készülnek általában ezeket nem nagyon lehet magadra igazíttatni! De első öltönynek 18 évesen vegyél egy 30e-80e-közöttit, csak arra figyelj ne legyen műszálas az egész! (lehetőleg öltönyboltból)

2016. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok különbség van!

De azt gondolom, hogy 18 évesen nem igazán van szükséged 300ezres öltönyre, hiszen feltételezem, hogy nem hordod gyakran. A tested még alakul, lehet 2x felveszed, utána nem is lesz jó. Én azt javaslom, hogy nézz egy 50-100ezer közöttit. Később pedig majd jöhet a drágább.

2016. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem 18 évesen felesleges komoly öltönybe befektetni. nőni fogsz még
2016. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az árak.
2016. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olcsót és igazíttasd magadra, így árban is elég jól kijössz és minőségben is beljebb vagy a boltitól.
2016. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!