Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Este jön hozzánk a barátom és...

Este jön hozzánk a barátom és nem tudom mit vegyek fel. Mit vegyek fel, ha valami csinosabb ruhára gondoltam, de mégis egyszerű legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztunk, és Én meg felvettem egy szűkebb farmert, egy sima polot, amit feldobtam nyakláncokkal, meg vettem fel karkötőt meg stb.. és annyira nézett szinte minden percben majd\' kiesett a szeme :) Tulajdonképpen nem nagyon szoktam ilyen csinosan öltözködni, mert amugy a rock zenét szeretem, de mindent meghallgatok, csak gondoltam, ha már randi, akkor csinos legyek :) és szeretek is csinosan öltözködni.. de ma este ugye nálunk leszünk és nem tudom mit vegyek fel, amiben szintén csinos lehetnék.. nyakláncokat, karkötőket itthonra nem akarok... van valakinek valami jó ötlete? :)
2008. szept. 20. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell karkötő, hülyén nézne ki, hogy otthon is így fel lennél díszítve. Szerintem egy kényelmesebb nadrág, póló, valami ízléses, kényelmes. Ha csinos vagy, úgyis látni fogja.

Inkább arra figyelj, hogy a környezeted is rendben legyen, szoba, wc, mosdó stb., ebből azért lehet következtetni arra, hogy milyen vagy. Legyen kellemes illat a lakásban!

Nem kell minden percben magadat "mutogatni", lássa azt is, hogy jó fej csaj vagy, és TISZTA!!

2008. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben.. köszi a választ!!! a szobám is csillog x) meg minden rendben van itthon :)
2008. szept. 20. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó :)) Szép estét!!
2008. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!