Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a ruhák eredetiek, vagy...

Ezek a ruhák eredetiek, vagy hamisítottak lehetnek? (vatera)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinéztem a vaterán pár ruhadarabot, amit szeretnék megvásárolni. Amit viszont kissé furcsállok, hogy ezek márkás, mégis elég olcsó cuccok. Lehetnek hamisítottak?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. febr. 25. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy?! Legyen rajta helyes a szöveg és kész.. (már ha van rajta valami szöveg)
2016. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, csak félek, hogy a minta nagyon hamar lekophat.
2016. febr. 25. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek eredetiek. Legfőképpen azért merem kijelenteni, mert ezeket a márkákat nem igazán hamisítják. Másrészt az eladó is azt írja, hogy eredetiek, ő már túl van 5000+ adásvételen, és 99,8%-on áll, ez nagyon jó, tehát megbízható. Nyugodtan megveheted :)

(Szerintem egyébként ezek a cuccok sportsdirect.com-ról vannak, szerintem az eladó is onnan szerzi be őket. Én még nem rendeltem innen, de fontolgatom, mert nagyon jó ruhák vannak olcsón. A szállítási költség nagyon drága, de még így is bőven megéri. Nekem inkább az nem szimpatikus, hogy előre kell fizetni.)

2016. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!