Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Szegeden viszonylag...

Hol lehet Szegeden viszonylag olcsón farmert, pamut pólót venni? Nem használtat.

Figyelt kérdés
Egyenes szárú farmert keresek, de mivel most nem divat, nehéz dolgom van. Nem akarok 7-8 ezreket fizetni egy darabért. Kínaiban szoktam vásárolni, de most valahogy nincs ilyen náluk, pedig a nagyobbakat (centrum, nagyáruház) már bejártam. Pólót meg egyébként is nehezen találok, a női többnyire derékvillantós, amiben fázok, ahol meg nem ilyenek vannak, ott 3-4 ezer darabja. Van valakinek egy jó tippje?
2016. febr. 12. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínai bolt.
2016. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mint írtam, a nagyobbakat már bejártam, és eddig úgy vettem észre, hogy nagyrészt ugyanaz a kínálata mindnek. Vagy esetleg tudsz egy olyat, ahol konkrétan ilyen farmert árulnak?
2016. febr. 14. 22:37
 3/4 anonim válasza:
hdishop szeged petőfi s sgt 83
2016. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A honlapjuk alapján pont ideális, köszönöm.
2016. febr. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!