Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fiúk! Valaki segítene,...

Lányok, fiúk! Valaki segítene, akinek volt már Converse cipője?

Figyelt kérdés

38-39-es lába van,és nem tudom eldönteni,hogy kisebb vagy nagyobb lenne a célszerű?? (A legegyszerűbbet szeretném boka változatban. Tavalyról van egy Fila tornacipőm,az 38-as.)

Illetve,tényleg megéri az árát?? (Nem villogni szeretnék vele. Jó,persze,azért mégis csak Converse,de ez érdekel a legkevésbé.) Vagy jobban járok a 3ezres mezei tornacipővel,ami tényleg csak egy szezont bír ki,mert megtörik a talpa,kikopik.

A mostani Filám olyan átlagosan bírja,bár a gumi elégé kopik róla,és egy helyen a varrás elkezdett kikopni,de tényleg a teljes szezonban 1-2 nap kivétellel csak ezt hordtam. Viszont azt mostam 2x is. :)

Kinek mi a tapasztalata vele kapcsolatban??

Köszi,előre is :)

16/L


2016. febr. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem vansom van. igaz nem converse de árkategóriában mindenben hasonló szerintem.

nekem 36-7-es a lábam de vansból a 7-es jó rám :D

megéri az árát, tényleg bírja. nagyon jól. a talpa se tört az enyémnek, a gumi se kopik. jó persze néha bedobom a szennyesbe hogy anya mossa ki :D de ennyi. amúgy jól bírja. nagyon megéri. szerintem több évig is használható. tényleg 3-4 évet szerintem kibír. bár én nem hordom/ hordtam minden nap.

mosásban a színe se kopott meg semmi. :)

de még egyszer mondom én vans párti vagyok :D de szerintem a converse is kb olyan lehet mindenben mint a vans. árban, minőségben.

17/L

2016. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:

Menj el és próbáld fel. Cipőt sose vegyél netről,mert mindenhol lehet más a méret,ha más nem,a szabás miatt is lehet kényelmetlen.

És ne Playersroomban,hanem rendes márkaboltban,jobban jársz.


Szerintem strapabíróak. Nekem van (ennek ellenére még így is drágának,túlárazottnak tartom őket) és szeretem.

2016. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen lábam van, az én rövidszárúim 38asok. De amúgy lehet 38 és feleset is kapni. Mondjuk ha rövid száró, akkor nagy ne legyen semmiképp, mert ha lazán kötöd csak meg, lötyögni fog benne a lábad.

Nekem jól bírják, 3 van, az egyik 4 éves, tökéletes állapotban, van, pedig hordtam sokat, ahogy a többit, is, koncertek, hosszú séták meg ilyenek, nem kíméltem őket, többször is voltak mosva. Annyi a bajuk, hogy a sarkon megkopott kicsit a converse all star felirat, meg oldalt elvált a a gumi, de ez kb pár hónap hordás után bekövetkezik (csak egy kis részen, nem is észrevehető), már nem jön szét tovább, a 4 éves conversemnek is ez az egyetlen baja. Szerintem megéri sokkal jobban, minthogy minden évben vegyek 2-3'gagyibb' 3-4000 ftos tornacipőt, amik pár hónap hordás után szétjönnek

2016. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!