Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem illik utcára ilyesmiben...

Nem illik utcára ilyesmiben menni?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 28. 20:09
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Utcára ez rendben van, de egyetemre gáz.
2016. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Főleg így vizsgaidőszakban...
2016. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Tavasszal voltam kétszer így egyetemen. Nyilván, ha vizsgaidőszak van akkor nem így megyek...
2016. jan. 30. 10:38
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha az a csávón nem valami sztreccs gatya, akkor gáznak nem gáz, max nem te leszel a hónap legelegánsabb gyereke.
2016. febr. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hu utcso!

Mert ha sztreccs gatya lenne mi tortenne?

Talan kenyelmesebb lenne mint egy zsakvaszonbol keszult szerinted "ferfias" nadrag?

Amugy meg az eszem megall hogy mekkora ugy lett ebbol a kerdesbol de nyilvan azert mert fiurol van szo es egy fiunal kenyes tema az oltozkodes mert millio mbernek meg kell megfelelni es csak azutan veheti fel ami neki tetszik....

2016. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát pedig egy fiú cicanadrágban elég hülyén néz ki.
2016. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Én nem vitatkozok, de kérlek üsd be mi a cicanadrág. Nőknél és férfiaknál egyaránt nézd meg.


Egy melegítőnadrágról volt szó. Azt bírom, mindig személyesen is olyanoktól hallom az okoskodást, aki topisan öltözködik. Félre ne értsen valaki, nem nézek le valakit emiatt, de azért érdekes mindig, honnan fúj a szél...

2016. febr. 2. 18:06
 18/21 anonim ***** válasza:

Kerdezo!

Butakkal nem kell vitarkozni azt sem tudja ruha es ruha kozott mi a kulombseg!

Viszont kivancsi lennek a lanyok boyfriend fazonu farmerjahoz hogyan viszonyulna a kis okoska....

2016. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szerintem kimondottan jól áll valakinek, bár nagyon nem láttam még lányokat ilyen fazonú farmerben.
2016. febr. 2. 18:18
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert a képen egy lány van? Idáig fel sem tűnt.
2016. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!