Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most őszintén, egy Lacoste...

Most őszintén, egy Lacoste pólóba mi kerül 20 ezerbe?

Figyelt kérdés

nem tudom ezt megérteni, 25-ért árulják, ami egy levis farmer! és mivel különbözik egy h&m galléros pólótól a krokodilos márka?

és mi a különbség egy hamis és egy eredeti lacoste között? :)haveromnak is van egy eredeti, ugyanaz az anyag, legalább gyapjúból lenne vagy nem tudom, de sima pamut:)


2016. jan. 27. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
a márkát fizeted meg... sznobság....a levis farmer sem ér 25-öt....
2016. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Tartósabb! Sokkal... Csak szólok! ;)
2016. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy tartósabb, tényleg csak a márkáért kell fizetni.
2016. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Az kerül rajta annyiba, hogy Lactose. Egy ezer forintos kínainál biztosan jobb minőség és tartósabb is, de 2oezret maga a póló csak minőséget nézve nyilván nem ér.

Azért ennyi, mert márkás. Egy Designer táska sem ér százezreket vagy milliókat, csak azért annyi, mert van aki képes érte annyit kifizetni, hogy elmondhassa magáról, hogy ő ilyen márkát használ.


Viszont utánzatot venni szerintem butaság és úgymond gáz is. Ha valaki villogni akar a drága márkával akkor fizessen. Ha nem ér annyit valakinek, akkor meg vegyen egy olcsóbb márkájú, de ugyanolyan stílusú felsőt.

2016. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Van pár a szekrényemben, így tudom mi a különbség, elhihetitek! ;)

20ezer pedig kb alap egy pólóért...

2016. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
lakosztot buzyk hordanak
2016. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, csakis azok! :D
2016. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"van pár a szekrényemben" --> you're in the closet, babe. :D
2016. febr. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régebben én is húztam az orrom, mi kerül annyiba egy márkásabb ruhadarabon. Főleg butikokban (Zara, H&M, Takko) vásároltam, ahonnan 5-6 év távlatából vannak ruháim és se nem nyúltak, se nem fakultak ki. Idővel nem voltak nagy leárazások már, mondom kimegyek outletbe, hátha valamit találok ebben az árkategóriában. Itt jött a páli fordulat. Alig több pénzért vettem mondjuk egy Levis pulóvert akciósan. Látod rajta, hogy teljesen más az elvarrás, az anyag is pamut ellenére különbözik. Vannak olyan fazonok, ami abszolút csak itt érhető el mondjuk...


Nincs bajom, az olcsó ruhákkal, de fazonban és minőségben vannak különbségek jócskán.


Kérdésre válaszolva, pólóért felesleges sok pénzt adni ( max 5 ezer). Beleizzadsz két nyári szezonban és akármilyen drága cuccal moshatod a hónalja nekem legalábbis foltos lesz.

2016. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A levi's több mint 150 éve a lacoste meg lassan 100 éve van jelen. Lehet szidni és kétségtelenül nem olyan a minőség mint 10-20 vagy akár 30 éve de tagadhatatlan hogy ilyen irdatlan sok ideig képesek fenntartani a reputációjukat és szeritem egy levis farmer lazán megér 30at is és egy lacoste polo is egy 20-ast
2020. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!