Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szín áll neked a...

Milyen szín áll neked a legjobban a felső öltözködésedben?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le lécci hoghya valami nagyon nem áll jól akk az mért nem. Pl. nekem nem áll jól a bordó a lila szemüvegem miatt. Vagy valami .
2010. márc. 28. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a világoskék áll,de nem a sápadt világos,hanem az élénk színű. Elég sápadt az arcbőröm, extra világos és ez a szín remekül élénkíti. Mivel sápadt vagyok ezért pl. a barna, olajzöld, narancssárga és citromsárga kizárva.
2010. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szürke, fekete, király kék, zöld, barna és mindenféle pasztelszin
2010. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az élénk kék, piros, fekete jól mutat a sötét hajammal. Sápadt bőrszínű vagyok, ezért például a citromsárga és barna ocsmányul áll rajtam. De a zöld sem áll valami jól.
2010. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szinte minden jól áll, kivéve a kék, mert élénkzöld a szemem és nagyon elütnek egymástól. A kedvencem pedig a szemeim miatt a zöld :)
2010. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fekete, fehér, kék, piros az, ami jól áll. A zöld, és rózsaszín nem. Miért? Nemtudom. Lehet azért, mert ezeket a színeket nem szeretem.
2010. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fehér vagyok, barna hajjal, zöldes-kékes-sárgás szemmel.

Jól állnak az élénk színek, mint a lila, piros, kék, zöld, fekete.

Nem állnak jól ezek halvány változatai, a narancssárga, barackszín, a barnás dolgok és a pasztellszínek.

De örülök, hogy pont azok a színek passzolnak, amiket szeretek.


17/L

2010. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenféle sötét szín jól áll mert a hajam, bőröm világos színű. A világos színek meg nem állnak jól pont ezért.
2010. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köcce!
2010. márc. 29. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:

barna hajam és szemem van és télen fehér a bőröm:

jól áll: az okker, a fekete,a lila, a zöld, a piros, a bordó, a sötétkék,az ezüst és minden élénk szín

nyáron ha lebarnultam jól áll a citromsárga és más rikító színek is,

nem szeretem a barnát: elég a szemem és a hajam barnasága, a föld színeket: nem szeretek beleolvadni a tömegbe, és a pasztell árnyalatok: sápasztanak és nem az én stílusom, a fehéret: túl szűzies nekem

2010. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köcce!
2010. márc. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!